• Неодамнешно
Бебе Градина-Градина Различни Пакување од 3 Оригинални Банана и Зеленчук 1.76 Мл секоја

Бебе Градина-Градина Различни Пакување од 3 Оригинални Банана и Зеленчук 1.76 Мл секоја

Buyers rating:
DEN 450.96

Количина на стоки

3 Вкусови на Органски или Избрани Супериорен Ориз, Двопек за Бебиња!.Без Вештачки Вкусови, Боење, или Конзерванси!.Глутен Слободни, Јајце за Слободни, и Кикирики Бесплатно!.Вклучува : Органски Оригиналот, Банана, и Зеленчук.Бебе Градина-Градина Различни Пакување од 3 (1.9 Оз Кутии). 3 Вкусови на Органски или Избрани Супериорен Ориз, Двопек за Бебиња!Вклучува : Органски Оригиналот, Банана, и Зеленчук (24 Ориз, Двопек во Секој Вкус) Овие Двопек се Глутен Слободни, Јајце за Слободни, и Кикирики Слободни Без Вештачки Вкусови или Боење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат