• Неодамнешно
Преносни Лице во Прав Puffs Убавина Сунѓери за Убавина за Патување за Салонот

Преносни Лице во Прав Puffs Убавина Сунѓери за Убавина за Патување за Салонот

Buyers rating:
DEN 588.00

Количина на стоки

Применливи со ББ крем, воздух перница, течни, фондацијата викимедија крем, сонцето екран итн.Секој здив е мека и нежна, со добра еластичност и без иритација на кожата.Задната страна со рака дизајн за удобен контрола на издувам.Вклучувајќи 2 парчиња воздух перница издувам за вашиот заменливи се користи и за намалување на инфекција.Лесно да се примени во прав или ББ крем, се создаде тенок и лесен голи шминка.Карактеристики : Вклучувајќи 2 парчиња воздух перница издувам за вашиот заменливи се користи и за намалување на инфекција.Секој здив е мека и нежна, со добра еластичност и без иритација на кожата.Лесно да се примени во прав или ББ крем, се создаде тенок и лесен голи шминка.Задната страна со рака дизајн за удобен контрола на издувам.Применливи со ББ крем, воздух перница, течни, фондацијата викимедија крем, сонцето екран итн.Спецификации : Предмет Тип : Воздушна Перница Puff Material : Хидрофилна не-latex Color : Како Слики Show Quantity : 2pcs Package листа : 1 x Тркалезна Форма Воздух Перница Puff1 x Срце Облик на Воздух Перница Издувам.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат