• Неодамнешно
Bamba Путер од кикиритки Сонца Закуски за Години и Бебиња - Сите Природен Путер од кикиритки Пченка Puffs Закуски (2 пакет - 4oz Кеси) - Направени со 4 Едноставни Состојки

Bamba Путер од кикиритки Сонца Закуски за Години и Бебиња - Сите Природен Путер од кикиритки Пченка Puffs Закуски

Buyers rating:
DEN 274.32

Количина на стоки

✔️ Bamba Сонца се направени од сите природни состојки и содржи 5g Протеини По Порција, без конзерванси или храна боење, Глутен Слободни. ✔️ Вкусни и Здрави Грицки - совршен за деца и години. ✔️ 2 Пакет на 4oz кеси - Bamba Сонца имате целиот во центар, така што вашите деца можат да ги јадете додека има забава премногу. ✔️ Направени со само 4 едноставни состојки.Bamba е #1️⃣ Оригинални Путер од кикиритки Снек Датира уште од 1962 година. ✔️ Bamba од кикирики puffs се користи во процесот на Учење Рано За Кикирики Алергии (СКОК) Студија.Bamba е рерна печени снек содржат 50% кикирики.Тоа е мека уште хрупкави, вкусен уште слатка вегетаријанска храна, путер од кикиритки плескавици, тоа е подобро за вас снек опција направени со 4 едноставно Не ГМО состојки.На puffs немаат вештачки бои, вкусови и конзерванси.Од кикирики снек користи во СКОК (Учење Рано За Кикирики Алергии) студија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат