• Неодамнешно
Суровини Superfoods Трага Микс - Јатчесто овошје и Бобинки (Goji Бобинки, Златен Бобинки, Mulberries, суво грозје, Бразилски Ореви, Cashews, Ореви) - Pack 2

Суровини Superfoods Трага Микс - Јатчесто овошје и Бобинки (Goji Бобинки, Златен Бобинки, Mulberries, суво грозје,

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

✅ Здрава и вкусна комбинација на органски goji бобинки, органски златна бобинки, органски бела mulberries, бразилски ореви, cashews, Калифорнија ореви и премиум Калифорнија томпсон одберете суво грозје. ✅ Направени од сите-природен, не-ГМО, суровини и состојки без понатамошна обработка. ✅ Сите плодови се природно сонце-сушени, unsweetened, не се третирани со масло и без сулфур диоксид или кој било друг конзерванс се користи. ✅ Без вештачки бои, вкусови и конзерванси.Без додаден шеќер, сол или масти. ✅ ПАКЕТ ГОЛЕМИНА : Содржи 2 кесички од 20 мл (567g) нето тежина за секоја вкупно нето тежина од 40 мл (1134g).Вкус Име : Јатчесто овошје и Бобинки | Големина : 1.25 Фунти (Пакување од 2).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат