• Неодамнешно
Гербер Дипломирани студенти Лил Бисквити Ванила Пченица 4.44 ОЗ

Гербер Дипломирани студенти Лил Бисквити Ванила Пченица 4.44 ОЗ

Buyers rating:
DEN 206.40

Количина на стоки

Направени со Цели Зрна.Без Вештачки Вкусови, Бои или Вештачки Засладувачи.Учење да се Одржи & Џвакање.Деца Од 12+ Месеци.Кошер Млечни Производи.Состојки : Целата Пченично Брашно, Збогатен Брашно (Пченично Брашно, Ниацин, Железо, Thiamin Mononitrate, Рибофлавин, Фолна Киселина), Шеќер, Висока Олеинска Canola Нафта и/или Висок Олеинска Сончогледово Масло, Сурутка (од Млеко), Калциум Карбонат, Помалку од 1% на : Меласа, Сол, Амониум Бикарбонат, Ванила Екстракт, Натриум Бикарбонат, Алфа Tocopheryl Ацетат (Витамин Е), Железен Orthophosphate (Железо), Мешани Токофероли (за Свежина), Цинк Оксид, Природен Вкус, Electrolytic Железо, Соја Lecithin.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат