• Неодамнешно
Плевел Резервни Гуми Покрие Тркала Заштитници Водоотпорна за Универзална Приколка Rv SUV Камион Camper Патување Приколки 14inch

Плевел Резервни Гуми Покрие Тркала Заштитници Водоотпорна за Универзална Приколка Rv SUV Камион Camper Патување

Buyers rating:
DEN 1024.80

Количина на стоки

Водоотпорен оксфорд ткаенина лесно да се избрише чиста.Постојат четири големина(14 15 16 17 Во),големина 14inch одговара за : дијаметар 60~69cm, големина 15inch одговара за : дијаметар 70~75см, големина 16inch одговара за : дијаметар 76~79cm, големина 14inch одговара за : дијаметар од 80~83cm,одговара за Приколка Rv SUV Камион Camper Патување и многу возило.Мензи Може да Биде Суспендиран Или Печете Далеку лесно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Резервни Гуми Покрие јас Само Навистина ми се Допаѓа Коњи OK Тркала Заштитници Водоотпорна Тркало Покрива Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Резервни Гуми Покрие јас Само Навистина ми се Допаѓа Коњи OK Тркала Заштитници Водоотпорна Тркало Покрива Универзална

Мензи Може да Биде Суспендиран Или Печете Далеку лесно.Резервни Гуми Поклопецот Е Лесен И Практичен Нач

DEN 1819.20