• Неодамнешно
Jj Надворешниот Банки Цитати Гуми Опфаќа Водоотпорен Прашина-Доказ Гуми Опфаќа Тркала Капак (14-17inch)

Jj Надворешниот Банки Цитати Гуми Опфаќа Водоотпорен Прашина-Доказ Гуми Опфаќа Тркала Капак (14-17inch)

Buyers rating:
DEN 695.76

Количина на стоки

Големина 14 Инчен Одговара За Дијаметар : 23~27in ; Големина 15 Инчен Одговара За Дијаметар : 27~29 Инчен ;Големина Од 16 Инчи се Вклопуваат За Дијаметар : 29~31 Инчен ; Големина 17 Iinch Одговара За Дијаметар : 31~33inch.Мулти Функција - Водоотпорен, Силна Wearability, Избришете-Чиста Винил Со Мека, Не-Нула Поддршка.Помага Да Се Заштитат Од Сонце, Дожд, Кал, И Други Елементи.И Силно Ја Подобрува Вашето Возило Изглед.Висок Quslity Материјал - Нашите Резервни Гуми Поклопецот Се Направени Од Високо Квалитетна Полиестер Материјал, Thickest Материјал Во Пазарот.Со Не-Нула Мека Подлога.Elasticized, Дише И Издржлив Материјал ,Што Го Одржува Обликот На Било Температура.Додатоци : Најлон Мозок И Тока, Прилагодлива Големина, Лесен За Инсталација И Отстранување, Без Потребни Алатки.Инструкции За Перење : Ги Чисти Со Партал.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Gwomo Одлуки Спомени еден Кампот во време Резервни Гуми Покрие Тркала Заштитници Пневматик ги Опфаќа Водоотпорна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Gwomo Одлуки Спомени еден Кампот во време Резервни Гуми Покрие Тркала Заштитници Пневматик ги Опфаќа Водоотпорна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Функција : Помага да се задржи нечисто

DEN 455.52