• Неодамнешно
HERCOCCI Трева Куќа за Bunny, Природни рачно изработени Трева Кревет Складиште Колиба Мат со Џвакање Играчки, Прибор за Зајакот Bunny морско свинче Chinchilla Мали Животни - Игра

HERCOCCI Трева Куќа за Bunny, Природни рачно изработени Трева Кревет Складиште Колиба Мат со Џвакање Играчки,

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

ПАКЕТ содржи : 1 x bunny трева куќа, 1 x apple дрво skewer, 3x трева топката, 1 x јаже, 4 x S облик на куки, 2 x обоени loofah, 1 x зајакот трева мат, 2x лава камен, 3 x трева стапови, 40g x apple стапови, 3 x Слатка Бамбус.БРУСЕЊЕ ЗАБИ ИГРАЧКИ ЗА ЗАЈАКОТ : Зајаци имаат силна желба да се џвака, се што е во кафез, а тие дробење на забите.Затоа, со џвакање на дрвени гранки и трева топки, зајакот може да го намалите стресот.Овие teething играчки може да се одржи здрав џвакање однесување за мали животни.ВИТКАЊЕ КРИЕНКА КОЛИБА : тревата куќа е безбедно и издржливи.На количка за колиба го штити вашиот зајакот е чувствителна канџи од дното на жица кафез како што лазат во.Зајакот складиште играчка може да обезбеди повеќе интерес за вашиот мал животните.УДОБНО и да ИГРА:Овој мултифункционален виткање ткаени слама куќа е удобно гнездо.На bunny џвакање играчка обезбедува заби мелење и повеќе да се забавуваат функции.Намалување на домашно милениче досада и спиење.ИНТЕРАКТИВНА ЗАЈАЦИ ИГРАЧКИ ЗА ДОСАДА : Зајаци се животни кои треба грижа и љубов.Ние донесе трева топката играчки се погодни за внатрешна активности, погодно да се игра со зајаци, како што се фрлање топки.Ова дефинитивно ќе го зајакне вашиот однос со зајакот.Покрај тоа, кога сте зафатени, зајакот може да се игра со овие играчки од себе, без да чувствува осамено.Она што го прави на зајакот да кажам?.Само изберете нас!.Ако имате нова зајакот, тоа е одличен начин да знаете што вашиот зајакот е омилена играчка од различни видови.Зајакот играчки различни пакет содржи 13. 10 ЏВАКАЊЕ ИГРАЧКИ ЗА ЗАЈАКОТ.Цврсто рака изработени од ткаени трева играчки, погоден за мелење на забите.Поради износот на џвака играчки, можете лесно може да се замени скршен еден, всушност трае подолго.Вашиот зајаче ќе има забава време додека чувајте ги подалеку од кафез на жица.Спречување на мали животни од кршење излезе од затвор, кога тие се досадуваат. 1 BUNNY ТРЕВА КУЌА И 1 ЈАЖЕ s издржливи и безбедни за вашите кучиња да се игра и да се одморите.Зајаци сакаат да скокаат наоколу во кафези.Што треба да се користат јажиња и куки да се обезбеди колиба.Кога ќе се свитка колиба во трева мат, можете исто така да користите куки и јажиња да се направи hammock замав.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

logozoe Криенка Куќа, Хрчак Куќа, Дрво, Пластика Милениче Хрчак Стаорец Миленичиња Куќа, за Мали Животни Живеалиште(Розева)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

logozoe Криенка Куќа, Хрчак Куќа, Дрво, Пластика Милениче Хрчак Стаорец Миленичиња Куќа, за Мали Животни Живеалиште(Розева)

Дрво пластична плоча е на животната средина, трајни, тешко, водоотпорен, антистареењето, нетоксични и сл

DEN 522.96