• Неодамнешно
Dreamlover Клип во Боја на Коса Екстензии за Деца, 24 Пакет

Dreamlover Клип во Боја на Коса Екстензии за Деца, 24 Пакет

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Dreamlover клип во косата екстензии се обоени во 24 славна виножито бои за деца да се направат различните прекрасни фризури.Овие боја на коса екстензии се направени од мека и свиленкаста синтетички влакна без штета на скалпот, ниту лоша миризба, кои се погодни за деца и жени.Секое парче на Dreamlover клип-во боја кадрава коса екстензии се завиткани во посебна торба за да се обезбеди хигиена и да се избегне добивање испреплетени.Со клип sewed на секое парче на децата клип во косата екстензии, тоа е многу лесно да се примени и носи без боја на скалпот кога се во употреба.На Dreamlover клип во екстензии за коса може да се скрати за било должината или стилизирана како плетенки, како сакате, и тие може да се обновливи, која се убави и прифатлива боја на коса екстензии за деца и жени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

На Кадрава Scrunchie (Brown (33))
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

На Кадрава Scrunchie (Brown (33))

Природни Прекрасни Коса во Секунди!.Конечно!На неуредна пунџа SCRUNCHIE со кадрава коса!Ќе љубов оваа scrunchie;

DEN 288.00
OMG Заврши Околу Синтетички конска опашка Клип во Косата екстензии Магија Паста Пони Опашка Коса Екстензии Долго
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

OMG Заврши Околу Синтетички конска опашка Клип во Косата екстензии Магија Паста Пони Опашка Коса Екстензии Долго

Должина : Околу 18" / 24"Тежина : 110gБоја : Како што е Прикажано во Слика (Може да Варира во зависност од Монито

DEN 60.72
Долга Права конска опашка Перики Клип Во Косата Опашка конска опашка Шноли Синтетички Отпорни на Топлина Екстензии
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долга Права конска опашка Перики Клип Во Косата Опашка конска опашка Шноли Синтетички Отпорни на Топлина Екстензии

Материјал Одделение : Висока Температура Влакна.Текстура : Свилен Права.Единица Тежина : 180g / парче.Може

DEN 1951.20