• Неодамнешно
Dreambeauty Мажите Toupee 10×8 инчен Човечка Коса Тенка Кожа Hairpiece Коса Замена Систем Monofilament Нето-Основа за Мажи(10% #1b микс 90% бел Синтетички влакна)

Dreambeauty Мажите Toupee 10×8 инчен Човечка Коса Тенка Кожа Hairpiece Коса Замена Систем Monofilament Нето-Основа

Buyers rating:
DEN 4776.00

Количина на стоки

Мажите Toupee,10% човечка коса #1b боја микс 90% бел Синтетички влакна,мека доволно, Мало бран toupee за мажите, природен изглед, лесно да се стил.Стандардно капа големина на овој тенка кожа мажите toupee е 8"X10", доволно голема за повеќето главата големина, исто така, може да се сече во мали димензии според вашето барање.Бојата на косата : природна боја, #21,#1b,#4,#7,#6,#2 Микс 80% Сива Коса,#1b микс 90% бели влакна,#613,#60 русокоса боја, 80%1b Микс 20% сребро коса,ве молиме изберете она што ви треба,5~6 инчи (Strech тоа да се прави косата и потоа мерка) коса должина човечка коса на парчиња, одговараат за повеќето коса должина побарувачката.Моно база со тешко СТП околу себе, лесно да се носат со двојно двострано лента.Ако ви треба други Текстура, Густината на Косата,Боја на Косата,Капа Големина,ве молиме да ни ме прво, пред цел.Нашите Dreambeauty Продавница прифати Прилагодување.Брза Испорака : Default БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од UPS-от/ Федекс.Добредојдовте на Dreambeatuy Продавница, ние ќе ви понуди најдобар квалитет на производот и услугата, Ако имате било каков проблем само кај нас слободно, вие секогаш ќе бидете задоволни!1.Подготвени Направени Toupee за Men2.База Тип : Моно база со СТП сите околу.3.Косата Стил : Слободен style4.Боја на коса : природна боја, #21,#1b,#4,#7,#6,#2 Микс 80% Сива Коса,#1b микс 90% бели влакна,#613 русокоса боја, #60 русокоса боја. 80%1b Микс 20% сребро коса.5.Коса Должина : 10-15cm6.Косата Густина : Средна 130%.7.Основната Големина : 10×8 inch8. Пакување : 1pc/боја кутија, елегантно пакување секогаш заштита на објектот е добро.9. Leadtime : 1-3 дневна место по ред.Стандардно превозот од UPS-от зема 2days пристигнуваат, па секогаш ја добиете вашата перика во 3-5days!!!10.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат.11.Ако ви треба други Текстура, Густината на Косата,Боја на Косата,Капа Големина,ве молиме да ни ме прво, пред цел.Нашите Dreambeauty Продавница прифати Прилагодување.12.Ве молиме да ни даде добра повратни информации и да ги видиш, ако ви се допаѓа нашиот производ, ние секогаш сме тука да помогнеме со најдобрите губење на производ и услуга.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

На Кадрава Scrunchie (Brown (33))
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

На Кадрава Scrunchie (Brown (33))

Природни Прекрасни Коса во Секунди!.Конечно!На неуредна пунџа SCRUNCHIE со кадрава коса!Ќе љубов оваа scrunchie;

DEN 288.00
Benehair конска опашка Продолжување Заврши Околу конска опашка Коса Екстензија со Магија Паста Вистинска Човечка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Benehair конска опашка Продолжување Заврши Околу конска опашка Коса Екстензија со Магија Паста Вистинска Човечка

Необработени Remy коса : нашата конска опашка проширување е направен од салон за квалитет Remy коса ,пролева

DEN 1581.60