• Неодамнешно
Обоени Клип во Косата Екстензии Нагласи Права Коса Мат Боја за Жени, Девојки Деца Уво-боење Двојно Подготвени Мулти-Бои Моменти Hairpieces 36g 60cm Лента Синтетички Hairpieces П?

Обоени Клип во Косата Екстензии Нагласи Права Коса Мат Боја за Жени, Девојки Деца Уво-боење Двојно Подготвени

Buyers rating:
DEN 232.56

Количина на стоки

Самиот производ е права коса, но ако сакате да се обидете кадрава коса, вие само треба да навивам со виткање железо за да се добие сосема поинаков стил.Самиот производ е права коса, но ако сакате да се обидете кадрава коса, вие само треба да навивам со виткање железо за да се добие сосема поинаков стил.Тоа се симулира ефект на вистинска коса по боење, помагајќи ти да се интегрираат различни нијанси, без стил посветеност или користењето на груби хемикалии на вашата коса. 【Поудобно, Повеќе Слободни】Мешавина беспрекорно со вашата природна коса со клип пораби на weft (2 клипови пораби на weft).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Долга Права конска опашка Перики Клип Во Косата Опашка конска опашка Шноли Синтетички Отпорни на Топлина Екстензии
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долга Права конска опашка Перики Клип Во Косата Опашка конска опашка Шноли Синтетички Отпорни на Топлина Екстензии

Материјал Одделение : Висока Температура Влакна.Текстура : Свилен Права.Единица Тежина : 180g / парче.Може �

DEN 1951.20
Неуредна Пунџа Коса Парче Целосна Updo Scrunchies Коса Екстензии Обемниот Краток конска опашка Коса Парче Синтетички
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Неуредна Пунџа Коса Парче Целосна Updo Scrunchies Коса Екстензии Обемниот Краток конска опашка Коса Парче Синтетички

Зголемување на косата волумен Scrunchies косата пунџа коса парче да додадете инстант стил за вашата коса, и �

DEN 167.76
Косата Екстензии конска опашка Клип во Косата Екстензии за Коса Парчиња на Жените Клип во Косата Парчиња Лажни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Екстензии конска опашка Клип во Косата Екстензии за Коса Парчиња на Жените Клип во Косата Парчиња Лажни

Повеќенаменски : СОВРШЕН ЗА ВАС И ВАШИОТ ДУШО ДЕВОЈКАова синтетички влакна scrunchy е прикачен на еластична

DEN 854.40
Benehair конска опашка Продолжување Заврши Околу конска опашка Коса Екстензија со Магија Паста Вистинска Човечка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Benehair конска опашка Продолжување Заврши Околу конска опашка Коса Екстензија со Магија Паста Вистинска Човечка

Необработени Remy коса : нашата конска опашка проширување е направен од салон за квалитет Remy коса ,пролева

DEN 1581.60
Клипот На Коса Екстензија, Долга Кадрава Коса Голем Бран Симпатична Едно Парче Лесна, Природна Коса Екстензија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Клипот На Коса Екстензија, Долга Кадрава Коса Голем Бран Симпатична Едно Парче Лесна, Природна Коса Екстензија

Материјал : Синтетички ТоплинаОтпор Влакна на косата.Метежот слободни, свиленкаста, мека, природен и бе�

DEN 215.76