• Неодамнешно
Sensationnel Lulutress Синтетички Плетенка - 2x Слаби Страст Пресврт 12 (27)

Sensationnel Lulutress Синтетички Плетенка - 2x Слаби Страст Пресврт 12 (27)

Buyers rating:
DEN 227.76

Количина на стоки

Мека Текстура.Природен Сјај.Долготрајни Физички Навивам.Лесен за Инсталација и Одржување.Пред Looped Капчиња Плетенка.Sensationnel Капчиња Плетенки Lulutress 2 X Пред-Looped Слаби Страст Пресврт 12" - 20 Strands(2 X) Лесно да се ИНСТАЛИРА!ЧЕКОР 1 : Отворање latch и лизгајте кука преку cornrow.Врзете ја косата кон кука.ЧЕКОР 2 : Затвори latch безбедно.Се јават и слајд зависник косата назад низ cornrow.ЧЕКОР 3 : Отворена latch, потоа отстранување на влакната од кука.Со помош на два прста, задржете на пред-looped крајот на косата се отвори.ЧЕКОР 4 : се Хранат косата преку про-looped отворање.Пресврт јамка & хранат повторно.Се повлече и сигурно цврсто.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Косата Екстензии конска опашка Клип во Косата Екстензии за Коса Парчиња на Жените Клип во Косата Парчиња Лажни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Екстензии конска опашка Клип во Косата Екстензии за Коса Парчиња на Жените Клип во Косата Парчиња Лажни

Повеќенаменски : СОВРШЕН ЗА ВАС И ВАШИОТ ДУШО ДЕВОЈКАова синтетички влакна scrunchy е прикачен на еластична

DEN 854.40
Benehair конска опашка Продолжување Заврши Околу конска опашка Коса Екстензија со Магија Паста Вистинска Човечка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Benehair конска опашка Продолжување Заврши Околу конска опашка Коса Екстензија со Магија Паста Вистинска Човечка

Необработени Remy коса : нашата конска опашка проширување е направен од салон за квалитет Remy коса ,пролева

DEN 1581.60