• Неодамнешно
Liyeeo Мали Миленичиња Виси Кревет, Лесно да се Закачите на Ferret Hammock Кревет Мултифункционален Hammock за Мали Миленичиња

Liyeeo Мали Миленичиња Виси Кревет, Лесно да се Закачите на Ferret Hammock Кревет Мултифункционален Hammock

Buyers rating:
DEN 624.00

Количина на стоки

Мултифункционален hammock, тие можат да се нагоре и надолу за да се игра, и остатокот на горниот кат и во внатрешноста на hammock кога тие се уморни.Тие можат да го земат како hammock или стави стан во кафез како вреќа за спиење.Три-слој кафез hammock додава повеќе забава.Три-слој hammock овозможува миленици да игра слободно.Тоа може да се смести во повеќе домашни миленици да игра во исто време, така што ќе може да се користат со доверба.На hammock доаѓа со одредување додатоци, кој е лесен за сопственикот да го инсталирате, и тоа може да биде цврсто фиксирани на кафез, која е безбедна и цврста, и обезбедува сигурна средина за домашни миленици.Удобно hammock може да се користи за глувци, хрчаци, гвинеја свињи, златен мечки, hedgehogs, gerbils, верверички, ferrets, птици, гвинеја свињи, chinchillas, ferrets, папагали, зајаци и други мали домашни миленици.Надворешноста е направена од памучна крпа, и ентериерот е направен од топло висок квалитет на кадифен, која е безбедна и не-токсични, и нема да предизвика штета на мали животни, обезбедување удобно почивалиште за домашни миленици.Функција : 1. Надворешноста е направена од памучна крпа, и ентериерот е направен од топло висок квалитет на кадифен, која е безбедна и не-токсични, и нема да предизвика штета на мали животни, обезбедување удобно почивалиште за домашни миленици.2. Мултифункционален hammock, тие можат да се нагоре и надолу за да се игра, и остатокот на горниот кат и во внатрешноста на hammock кога тие се уморни.Тие можат да го земат како hammock или стави стан во кафез како вреќа за спиење.3. Три-слој кафез hammock додава повеќе забава.Три-слој hammock овозможува миленици да игра слободно.Тоа може да се смести во повеќе домашни миленици да игра во исто време, така што ќе може да се користат со доверба.4. На hammock доаѓа со одредување додатоци, кој е лесен за сопственикот да го инсталирате, и тоа може да биде цврсто фиксирани на кафез, која е безбедна и цврста, и обезбедува сигурна средина за домашни миленици.5. Удобно hammock може да се користи за глувци, хрчаци, гвинеја свињи, златен мечки, hedgehogs, gerbils, верверички, ferrets, птици, гвинеја свињи, chinchillas, ferrets, папагали, зајаци и други мали домашни миленици.Спецификација : Предмет Тип : Пет Кафез Hammock Material : Памучна Крпа + Plush Purpose : Тројна Слој Hammock за Мали Pets Size : Прибл. 30x30cm / 11.8x11.8in Пакет Листа : 1 x Hammock Note : 1. Препорачливо е да се мијат со сапун, или тоа може да се мијат во машина за перење. (Ве молиме да го отстраните кука пред перење)2. Ве молиме овозможи 0‑1cm/ 0-0.4 во грешка.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Pet Cage Hammock
Material:
Cotton Cloth + Plush
Purpose:
Triple-Layer Hammock for Small Pets
Size:
Approx. 30x30cm / 11.8x11.8in
Package List:
1 x Hammock :
1. It is recommended to wash with soap, or it can be washed in the washing machine. (Please remove the hook before washing) :
2. Please allow 0‑1cm/ 0‑0.4in error. :

Купувачи како што сакаат