• Неодамнешно
Цветни Голем Виси Мачка Hammock Кревет за Кафез или Стол | Пет Hammock со Прилагодливи Рака | Реверзибилна 2 Страни Мека Милениче Кревет за Маче, Ferret, Bunny, Зајакот, Стаорец ил?

Цветни Голем Виси Мачка Hammock Кревет за Кафез или Стол | Пет Hammock со Прилагодливи Рака | Реверзибилна 2

Buyers rating:
DEN 1298.40

Количина на стоки

[ Материјал Опис ]Оксфорд ткаенина. [ Производ перформанси]Добра breathability : да се чува миленици кул и удобно.Лесен за складирање : производот е мал и лесен, и може да биде укината и стави во рачна торба на кога не е во употреба, па тоа е лесно за чување.Лесно да се откажам : користете метални куки за да ја прикачите на аглите на кутии или кафези, или да користите вклучени прилагодливи ремени да висат на повеќето столици.Оваа hammock може да биде инсталиран под стол или во кафез, и е идеален производ за да се зачува простор.Домашни миленици природно како да се скрие во покриен простор. [ Применливи сценарија]Тоа е најдобриот избор за пет болници, семејства и патување. [ Перење инструкции ]Рака мие, не се впие за долго време, не bleach, и температурата на перење течноста не смее да ја надмине 45ºC. [ Посебна Забелешка ]Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Грешката е во рок од 1-2cm.Погоден за домашни миленици : куче, Мачка, Стаорци, Chinchillas, Ferret, Bunny, Камелеон или други Мали и Средни животни.Во жешките летни, густата коса на животни е тешко да прахосвам топлина.Обичните пет кревети, веќе не може да ги задоволи побарувачката.Нашите hammocks се направени од Оксфорд ткаенина материјали, кои се дише и кул.Колку што постојат и загради дека може да биде во комплет, нашите hammocks може да бидат поврзани, како што се кафези, столици.Мачките можат да скокаат наоколу во hammock, и ќе не заземаат простор.Тоа е првиот избор за пет семејства.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат