• Неодамнешно
Цветни Голем Виси Мачка Hammock Кревет за Кафез или Стол | Пет Hammock со Прилагодливи Рака | Реверзибилна 2 Страни Мека Милениче Кревет за Маче, Ferret, Bunny, Зајакот, Стаорец ил?

Цветни Голем Виси Мачка Hammock Кревет за Кафез или Стол | Пет Hammock со Прилагодливи Рака | Реверзибилна 2

Buyers rating:
DEN 1058.40

Количина на стоки

[ Материјал Опис ]Оксфорд ткаенина. [ Производ перформанси]Добра breathability : да се чува миленици кул и удобно.Лесен за складирање : производот е мал и лесен, и може да биде укината и стави во рачна торба на кога не е во употреба, па тоа е лесно за чување.Лесно да се откажам : користете метални куки за да ја прикачите на аглите на кутии или кафези, или да користите вклучени прилагодливи ремени да висат на повеќето столици.Оваа hammock може да биде инсталиран под стол или во кафез, и е идеален производ за да се зачува простор.Домашни миленици природно како да се скрие во покриен простор. [ Применливи сценарија]Тоа е најдобриот избор за пет болници, семејства и патување. [ Перење инструкции ]Рака мие, не се впие за долго време, не bleach, и температурата на перење течноста не смее да ја надмине 45ºC. [ Посебна Забелешка ]Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Грешката е во рок од 1-2cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат