• Неодамнешно
CBEST Кампување Hammock со Комарец Нето и Отстранлив Крошна 2 Лице Автоматско Преносни Дрвото - Лесни Падобран Замав Ремени, Carabiners Складирање Торба, Патување за на Отворе?

CBEST Кампување Hammock со Комарец Нето и Отстранлив Крошна 2 Лице Автоматско Преносни Дрвото - Лесни Падобран

Buyers rating:
DEN 885.60

Количина на стоки

【Лесно да се Постави】Pop-up дизајниран hammock ви помага да се инсталира лесно.Со хардвер дебело дрво ремени и цврсти carabiners клипови виси на дрво, можете да уживате во вашето слободно време одеднаш.Патент работи непречено и добро поставена. 【2 во 1 кампување hammock】се Конвертира во нормален дрво hammock : само да ја отпакувате на патент, нема потреба да се извади на пол, нема штета, но комарец нето во внатрешниот џеб, тогаш ќе го добиете со редовна дрво hammock погодно. 2 начини за да го користите ова кампување hammock. 【Комарци/Грешки Нето Hammock】Изолиран од комарци, грешки, муви, или други шумски инсекти надвор да ве заштити во суровата средина.Добар придружник за повик за активности на отворено како кампување, планинарење, риболов, плажа, патување, backpacking, двор, пикник, диви потфат, итн. 【Заштита од сонце】Крошна да се спречи вас од sunburnt или месечината, да се обезбеди добро спиење.Внатрешниот џеб ќе биде полесно за вас да се стави вашите телефони, очила, паричник, или други мали додатоци. 【Трајни и Здрав】падобранот hammock е направен од 210 T падобран најлон материјал, солза-отпорни, меки и удобни за вашата кожа.Максимална тежина одржување капацитет е до 440lbs.Што виси hammock е (Lx W) 106 x 55 инчи.Само 2.2 lbs!Совршен за backpacking, пешачење, и кампување.Боја : Сина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат