• Неодамнешно
VARVIND Патио Отворено Двојно Кочии Дневна со Прилагодливи Крошна и потпирачи за глава Перница, Патио Тркала Hammock Кревет,Анти-УВ&Водоотпорен, Внатрешна и Надворешна Уп

VARVIND Патио Отворено Двојно Кочии Дневна со Прилагодливи Крошна и потпирачи за глава Перница, Патио Тркала

Buyers rating:
DEN 1610.40

Количина на стоки

Прилагодливи Крошна : Со големи и прилагодливи крошна, на кочии дневна крошна врвот може да ви помогне да го блокира сонцето и заштита од ултравиолетовите зраци.Кревет големина : 78.74"x66.92",Крошна Големина : 71.65"x43.70",што значи крошна може да ги покрие повеќе од половина од креветот.И вие би можеле да се прилагоди на агол за да се добие совршена нијанса.Внатрешна и Надворешна : Изградени со textilene ткаенина , на патио двојно кочии дневна обезбедува вас и вашето семејство безбедност и долгорочна употреба.На водоотпорен перница да дојде заедно со пакетот и патент дизајн ви нуди лесно чистење, целиот сет зголемување на атмосферата на вашиот простор внатрешна и надворешна.Лесно да се Носат и Собрание : кревет е опремен со две тркала,што го прави лесно да се движите и место, каде било со една личност.Совршен за градина, покрај базенот ,дворот итн.Тежина Капацитет : 396 Lbs.Релаксирачки &Удобно:На патио кочии дневна може да се користи како медитација и релаксирачки кревет - види убава зајдисонце, да си игра со вашите деца , слушајте ги звуците на природата околу вас.Стручен Тим:Ние сме биле во оваа област за повеќе од дваесет години и најдобрите по услугата е она што ние сме секогаш се залага за.Оваа патио двојно кочии салон е убав прилог затворен и на отворено.Со тоа, вие може да лежат на кревет со вашето семејство, читаат книги, разговор, да уживаат во сонцето, и ветре, и да поминат пријатно попладне, за викенди и празници.Ако производот што сте го добиле има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте Купувачот Support или на нас да го реши проблемот.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат