• Неодамнешно
Пет Мали Животни Виси Hammock, Bunkbed Hammock Играчка за Ferret Хрчак Папагал Стаорец Гвинеја-Свиња Глувци Chinchilla Летање Верверица Спиење Нап Вреќа Кафез Занишан Кревет Криенка

Пет Мали Животни Виси Hammock, Bunkbed Hammock Играчка за Ferret Хрчак Папагал Стаорец Гвинеја-Свиња Глувци

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

????【BUNKBED HAMMOCK】:Две-во-едно дизајн за вашето домашно милениче, за да изберете од, или стои и гледа од врвот или како вреќа за спиење во внатрешноста да се одморат, кога добива уморни. ????【МЕКА И ИЗДРЖЛИВИ】:На надворешноста на ова домашно милениче hammock е направен од високо-густина платно материјал и ентериер е изработен од мека, топла руно.Не само што е издржлив, но тоа, исто така, обезбедува безбедно и удобно почивалиште за вашиот critter, нудат сигурен топлина и удобност. ????【ИЗДРЖЛИВИ МЕТАЛНА SNAP & СИНЏИР】:Кој има нов дизајн на нерѓосувачки челик, метални snap и синџирот, нашите мали животни hammock е издржлив и залак доказ, лесно да го инсталирате во само неколку чекори!. ????【СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА ЗА СЕКОЈ МАЛИ МИЛЕНИЧИЊА】:13.8"x13.8" опции кои може да ги задоволи сите видови на мали домашни миленици треба,совршен за 2 Ferrets или 3 Guniea Свињи или Повеќе Хрчаци. ????【ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ】:производот е погоден за миење на рацете и машина за перење.(Препорачуваме миење на рацете со сапун.Ве молиме да го отстраните 4 куки пред перење).Боја : Hammock-Кит-Сина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат