• Неодамнешно
Fuerlun Мали Животни Кревет & Hammock, Мали Миленичиња Три-Слој Hammock за Кафез, Трајни Мека Кадифен Топло Виси Кревет & Криенка за морско свинче, Хрчак, Ferret, Папагалот

Fuerlun Мали Животни Кревет & Hammock, Мали Миленичиња Три-Слој Hammock за Кафез, Трајни Мека Кадифен Топло

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

【Три-Слој Дизајн】Повеќе слој, повеќе да се забавуваат!Три-слој дизајн обезбедува повеќе избори за вашето домашно милениче да се игра и да се сокрие.Тоа е, исто така, интересно е да се погоди, каде што вашата прекрасна домашно милениче се крие. 【Големина & Апликација】Големина 15x15 инчи, погоден за повеќето мали домашни миленици да се користи.Се препорачува да се морско свинче, ferret, хрчак, папагал, bunny, маче, chinchilla и др. 【Топло & Трајни】внатрешниот слој е направен од мек краток кадифен да се задржи топло, и надворешниот слој е направен од водоотпорен и издржливи платно.Тоа загрева брзо и бидете сигурни дека вашата прекрасна домашно милениче може да имаат топла и звук зимска ноќ. 【Лесно да се Мијат】Погоден за рака мие и во машина за перење.Пред перењето, ве молиме да го отстраните 4 метални куки. 【Чувство на Сигурност】Сите вгнездување на домашни миленици се во потрага по топол и тесен простор да ги покријат.Оваа три-слој hammock е совршен за нив да се игра, се кријат и да се спие, да се оди преку тешка зима. ☆Тројна слој, 15x15 инчи (40x40 cm), тежат 185g. ☆Боја : Кафена. ☆Висок квалитет мека кадифен, 100% памучна крпа со 4 куки да се откажам. ☆Без мирис и безопасно, лесно да се чисти и да го користите. ☆Топло и безбедно за вашето домашно милениче да се живее, се кријат и спиење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат