• Неодамнешно
yanw 6ft HDMI ТВ Видео Кабел за Pentax Optio Камера Х5 РГ-10 РГ-3/GPS MX-1

yanw 6ft HDMI ТВ Видео Кабел за Pentax Optio Камера Х5 РГ-10 РГ-3/GPS MX-1

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Кабел Должина : 1.8 М/6ft Верзија 1.4 Micro HDMI Машки да Машки Кабел Кабелот. 6ft HDMI ТВ Видео Кабел за Pentax Optio Камера Х5 РГ-10 РГ-3/GPS MX-1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат