• Неодамнешно
Garsentx Тип‑C до High Definition Multimedia Interface Кабелски Приклучок и да Пуштате Видео Кабел Погоден за Домашна Канцеларија за Поддршка за OS, Windows 10

Garsentx Тип‑C до High Definition Multimedia Interface Кабелски Приклучок и да Пуштате Видео Кабел Погоден за

Buyers rating:
DEN 323.76

Количина на стоки

Карактеристики : Овој USB C до High Definition Multimedia Interface адаптер е дизајниран за да стримувате екранот на лаптоп/таблет/КОМПЈУТЕР/мобилен телефон со поголем екран, како што се hd телевизор, проектор, монитор.Лесно канцелариска Работа : ви Овозможува да се прошири поголем работен простор додека работат од дома.Тоа е добар избор за онлајн едукација, анализа на податоци, и дома канцеларија.HD : High Definition Multimedia Interface да USB-C кабелот поддржува видео резолуција до 4 K на 30 Hz, па можете да уживате во кристално јасен видеа на поголем екран.На продолжен режим им овозможува на вашиот лаптоп за да видите повеќе задачи во исто време; огледало на владата обезбедува голем екран за вашиот лаптоп/мобилен телефон за визуелно уживање.Plug and Play : Тип‑C до High Definition Multimedia Interface plug and play, не треба да инсталирате драјвери/софтвер пред да се користат.Поддршка за OS 10.11, 10.12, 10.13, 10.14, за Windows 10. Компатибилни Модели : Тип‑C до High Definition Multimedia Interface кабелот поддржува за Mac Book Pro/за Mac Book Air 2020 2018 2019, за Про 2020/2018, за XPS 12 (9250)/за XPS 13/за XPS 15, итн.Како да го Користите : Plug and play Спецификација : Предмет Тип : Тип-C до High Definition Multimedia Interface Кабел Материјал : АБС Боја : Црна Функција : Тип-C до High Definition Multimedia Interface Адаптација поле на Примена : Лаптоп Компјутери, Таблет Компјутери, и Др.Пакет Листа : 1 x Тип-C до High Definition Multimedia Interface-Кабел.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Type-C to High Definition Multimedia Interface Cable
Material:
ABS
Colour:
Black
Function:
Type-C to High Definition Multimedia Interface Adaptation
Scope of Application:
Notebook Computers, Tablet Computers, Etc.
Package List:
1 x Type-C to High Definition Multimedia Interface Cable :

Купувачи како што сакаат