• Неодамнешно
yanw 6ft HDMI 1080P AV ТВ Кабелска за GoPro Херој 4 Црна, Сребрена Херој 3 3+ Cam

yanw 6ft HDMI 1080P AV ТВ Кабелска за GoPro Херој 4 Црна, Сребрена Херој 3 3+ Cam

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Кабел Должина : 1.8 М/6ft Верзија 1.4 Micro HDMI Машки да Машки Кабел Кабелот. 6ft HDMI 1080 P AV ТВ Кабелска за Go Pro Херој 4 Црна, Сребрена Херој 3 3+ Камери.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат