• Неодамнешно
HD Multimedia Interface HD Кабел, 8K на 60Hz HD Линија Здрав Злато Позлатен Приклучок Едноставна Операција за iOS ТВ за PS3(1.5 м)

HD Multimedia Interface HD Кабел, 8K на 60Hz HD Линија Здрав Злато Позлатен Приклучок Едноставна Операција за

Buyers rating:
DEN 328.56

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал : HD кабел е направен од ПВЦ+метални материјали, кои се еколошки, цврсти и издржливи, и може да се користи за долго време. 8 K на 60 Hz : висока дефиниција кабелот поддржува резолуција до 8 K на 60 Hz, и ги отфрла екран кинење, smearing, и одлагање да добие јасни и high definition видео.Широко Компатибилен : се Користи за десктоп, лаптоп компјутери опремени со HD multimedia interface, директно поврзан со HDTV, монитори, игра графички картички, проектори и друга опрема.Со високи Перформанси : Стабилен пренос, висока брзина на пренос, нема сигнал на косата, погоден за големи игри и ultra high definition видео стриминг.Злато Позлатен Приклучок : Злато позлатен приклучок, силна спроводливост, стабилна сигнал, и со прашина капа, едноставна операција, plug and play, погоден за дизајн, трки спортски и други игри.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат