• Неодамнешно
yanw 6ft HDMI A/V ТВ Видео Кабел за Panasonic HC-VX870 К HC-WX970 К Камера

yanw 6ft HDMI A/V ТВ Видео Кабел за Panasonic HC-VX870 К HC-WX970 К Камера

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Кабел Должина : 1.8 М/6ft Верзија 1.4 Micro HDMI Машки да Машки Кабел Кабелот. 6ft HDMI A/V ТВ ВИДЕО Кабел за Panasonic HC-VX870 К HC-WX970 К Камера.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат