• Неодамнешно
Monoprice Заверена Премиум HDMI Кабел - 3 Стапки - Црна (3 Парчиња) 4K@60Hz HDR 18Gbps 36AWG YUV 4:4:4 - Ултра Тенок Серија

Monoprice Заверена Премиум HDMI Кабел - 3 Стапки - Црна (3 Парчиња) [email protected] HDR 18Gbps 36AWG YUV 4:4:4 - Ултра

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Премиум Заверена : Овие Заверена Премиум High Speed HDMI Кабли се само HDMI кабли да биде тестиран и сертифициран од страна на HDMI Овластен Тест Центри да се осигура дека тие поддржуваат сите услуги во најновата HDMI спецификација.Сеопфатно Тестирање : Секој кабел должина е индивидуално тестирани и уверение за да се овозможи целосна 18 Gbps проток со висок степен на EMI отпор.Dual Видео Стрим : Ова High Speed HDMI Кабел поддржува истовремена испорака на двојна видео потоци на еден екран.Ова им овозможува употреба на Мулти Видите функција најде на понова LG и Samsung телевизии, па може да се види фудбал додека децата да играат видео игри на истиот екранот.Секој поединец должина од овие кабли е тестиран за да се осигура дека тој е способен за доставување на целосна 6.0 Gbps/channel (18 Gbps вкупно) пропусниот опсег се бара со најновите HDMI спецификација.Monoprice е Сертифициран Премиум High Speed HDMI Кабел е дизајниран да ги задоволи и надмине највисоките стандарди на HDMI перформанси.Способен за доставување на 18 Gbps проток, овие се само кабли да биде тестиран и сертифициран од страна на HDMI Овластен Тест Центри да се осигура дека тие поддржуваат сите услуги во најновата HDMI спецификација.Сертифициран Премиум High Speed HDMI Кабел е совршен избор за сите ваши 4 K и High Speed HDMI екранот потреби.Monoprice Премиум High Speed HDMI Кабел е дизајниран да ги задоволи и надмине највисоките стандарди на HDMI перформанси.Способен за доставување на 18 Gbps проток, овие се само кабли се обезбеди поддршка на сите функции во најновата HDMI спецификација.Гарантирано да работат со сите модерни 4 K опрема, Премиум High Speed HDMI Кабел е совршен избор за сите ваши 4 K и High Speed HDMI екранот потреби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат