• Неодамнешно
10FT Премиум Злато Позлатен HDMI Кабел со Аудио и Ethernet Врати Канал, v 1.4, 1080P FHD, Компатибилен со ТВ, ДВД, PS4, Xbox, Bluray (10FT, Црна)

10FT Премиум Злато Позлатен HDMI Кабел со Аудио и Ethernet Врати Канал, v 1.4, 1080P FHD, Компатибилен со ТВ,

Buyers rating:
DEN 214.80

Количина на стоки

HDMI Машко на Машко Кабел : Поддржува Ethernet, 3 D, видео и Аудио Врати Канал (ARC).Се поврзува Blu-ray плеери, Оган ТВ, Apple TV, PS4, PS3, XBox еден, Xbox 360, компјутерите и другите HDMI-от на уреди за да се Телевизори, монитори, A/V приемници, кои и многу повеќе.Dolby True HD и DTS-HD Master Аудио битстрим способен.Позлатени конектори за највисок сигнал за пренос стапка и отпорност на корозија.Ги задоволува најновите HDMI стандарди (4 K Видео на 60 Hz, 2160p, 48 бита/px боја длабочина), кој го поддржува пропусен опсег до 18 Gbps и наназад компатибилен со претходните верзии.Големина : 10 FT | Боја : Црна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат