• Неодамнешно
Сеопфатна Мини DisplayPort Машко да HDMI Женски Кабел -

Сеопфатна Мини DisplayPort Машко да HDMI Женски Кабел -

Buyers rating:
DEN 1324.80

Количина на стоки

Конекторот на Вториот Крај : 1 x HDMI Женски HDMI 1.3 б Дигитален Аудио/Видео.Кабелот Тип : Display Port/HDMI.Диригент : Бакар.Конектор за Прв Крај : 1 x Мини Display Port Машко Display Port 1.1 Дигитален Аудио/Видео.Брендот од страна на Сеопфатна Кабел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат