• Неодамнешно
3 Кабел, Мини 6Gbps Кабли Практични Трајни производи за Статистика за Дома за Компјутер

3 Кабел, Мини 6Gbps Кабли Практични Трајни производи за Статистика за Дома за Компјутер

Buyers rating:
DEN 609.60

Количина на стоки

Лесен за Употреба : Земете производот и да се поврзете на соодветните интерфејс без комплицирани оперативни процедури.Компатибилност : SATA3.0 интерфејс, компатибилен со 2.0, 1.0, погоден за многу ситуации.Цел : да се конектирате на мулти канал отстранлив хард диск во компјутерот случај или други 7 pin уреди.Материјал : Пластични, изградена во конзервирани бакарна жица за да се поврзете 6 сатен жици заедно, кој може да се задржи кутија вентилирани и чисти.Брзо Брзина : Брзо податоци брзина на пренос, 6 Gbps стапка, светлина трансмисија, да се подобри ефикасноста.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат