• Неодамнешно
HD Multimedia Interface HD Кабел, 8K на 60Hz HD Линија Здрав Злато Позлатен Приклучок Едноставна Операција за iOS ТВ за PS3(1m)

HD Multimedia Interface HD Кабел, 8K на 60Hz HD Линија Здрав Злато Позлатен Приклучок Едноставна Операција за

Buyers rating:
DEN 299.76

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал : HD кабел е направен од ПВЦ+метални материјали, кои се еколошки, цврсти и издржливи, и може да се користи за долго време. 8 K на 60 Hz : висока дефиниција кабелот поддржува резолуција до 8 K на 60 Hz, и ги отфрла екран кинење, smearing, и одлагање да добие јасни и high definition видео.Широко Компатибилен : се Користи за десктоп, лаптоп компјутери опремени со HD multimedia interface, директно поврзан со HDTV, монитори, игра графички картички, проектори и друга опрема.Со високи Перформанси : Стабилен пренос, висока брзина на пренос, нема сигнал на косата, погоден за големи игри и ultra high definition видео стриминг.Злато Позлатен Приклучок : Злато позлатен приклучок, силна спроводливост, стабилна сигнал, и со прашина капа, едноставна операција, plug and play, погоден за дизајн, трки спортски и други игри.Функција : 1. 8 K на 60 Hz : висока дефиниција кабелот поддржува резолуција до 8 K на 60 Hz, и ги отфрла екран кинење, smearing, и одлагање да добие јасни и high definition видео.2. Со високи Перформанси : Стабилен пренос, висока брзина на пренос, нема сигнал на косата, погоден за големи игри и ultra high definition видео стриминг.3. Злато Позлатен Приклучок : Злато позлатен приклучок, силна спроводливост, стабилна сигнал, и со прашина капа, едноставна операција, plug and play, погоден за дизајн, трки спортски и други игри.4. Високо Квалитетен Материјал : HD кабел е направен од ПВЦ+метални материјали, кои се еколошки, цврсти и издржливи, и може да се користи за долго време.5. Широко Компатибилен : се Користи за десктоп, лаптоп компјутери опремени со HD multimedia interface, директно поврзан со HDTV, монитори, игра графички картички, проектори и друга опрема.Како да го Користите : Plug и play Specification : Предмет Тип : HD Multimedia Interface 2.1 HD Cable Material : ПВЦ+Metal Colour : Black Wire Мерач : 30 AWGOD : Прибл. 6.5 mm/0.26 in Resolution Поддршка : 8 K/60 Hz Applicable Опрема : за Xbox, за PS3 4 5, за IOS ТВ, за Монитори, за Проектори и Други Опрема Пакет Листа : 1 x HD Line2 x Прашина Капа.

Карактеристики на стоката

Item Type:
HD Multimedia Interface 2.1 HD Cable
Material:
PVC+Metal
Colour:
Black
Wire Gauge:
30AWG
OD:
Approx. 6.5mm/0.26in
Resolution Support:
8K/60Hz
Applicable Equipment:
for Xbox, for PS3 4 5, for IOS TV, for Monitors, for Projectors and Other Equipment
Package List:
1 x HD Line :
2 x Dust Cap :

Купувачи како што сакаат