• Неодамнешно
yanw 6ft 1080P HDMI Кабел за FujiFilm XP50 XP100 XP150 XP170 X-A3 X-A10 X-T2

yanw 6ft 1080P HDMI Кабел за FujiFilm XP50 XP100 XP150 XP170 X-A3 X-A10 X-T2

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Кабел Должина : 1.8 М/6ft Верзија 1.4 Micro HDMI Машки да Машки Кабел Кабелот. 6ft 1080 P HDMI Кабел За Fuji Film XP50 XP100 XP150 XP170 X-A3 X-A10 X-T2.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат