• Неодамнешно
Bememo 12 Парчиња Шарени Sweatbands Сет, Вклучува 4 Парчиња Спортски Headband и 8 Парчиња Wristbands Sweatbands Шарени Шарени Sweatband Сет за Мажите и Жените?Виножито Го Поставите 4, 12 Парчиња

Bememo 12 Парчиња Шарени Sweatbands Сет, Вклучува 4 Парчиња Спортски Headband и 8 Парчиња Wristbands Sweatbands

Buyers rating:
DEN 354.00

Количина на стоки

Шарени одземени sweatband сет : пакетот вклучува 4 парчиња одземени спорт headbands, 8 парчиња одземени wristbands, мода популарни sweatbands во собата, многу стилски за добар изглед.Материјал : направен од пот-wicking , која е мека и добра абсорбента за удобност; Лесни и издржливи, одржува форма за долгорочно носи.Пот-абсорбента : спорт headbands wristbands sweatbands се сит мека, дише и влага-wicking, кои ги пот од вашиот зглоб, да ви даде топол спортски чувство.Еластична sweatbands големина : нормална големина на headband е 7.67 x 2.16 инчи, и wristband е 3.54 x 3.15 инчен (L x W), со добра еластичност одговара најмногу на децата, тинејџерите, како и возрасните' глави и зглобовите.Погоден за спорт : спортски headband и wristband може да се примени во салата, погодни за носење во кошарка, мал фудбал, тенис, тренингот, трчање, одење, јога, велосипедизам, бадминтон, baseball, тенис на маса и кои било други физички активности.Sweatbands сет : Доаѓа со спорт headbands и wristbands, мода популарни sweatbands во собата, која ќе може да се добие овие headbands и wristbands на вашето семејство, тим и себе си.Индустриски дизајни : Направен од пот-wicking, мека, дише, вентилација, влага wicking, овие sweatbands апсорбира твоето лице и зглобовите потење ефикасно, и да ја задржите пот и хаос коса далеку од очите.Се применуваат за : На headbands и wristbands имаат добра еластичност, погоден за повеќето мажи, жени, момчиња, девојки, тинејџери и деца.Широко апликации : Спортски headbands и wristbands се добри за трчање, кошарка, фудбал, тенис, јога, фитнес, вежба, тренинг, велосипедизам, бадминтон, baseball, тенис на маса и кои било други физички вежби активност.Карактеристики : Материјал : Headband големина : прибл. 7.67 x 2.16 инчен/ 19.5 x 5.5 cm (L x W) Wristbands големина : прибл. 3.54 x 3.15 инчен/ 9 х 8 см (L x W).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат