• Неодамнешно
Кристал Headbands За Жените Дијамант Кристал Поместена Headband Мода Сјајот jeweled headband Искра Bling Headbands За Жени, Девојки Партија Дијамант Коса Додатоци (Црна)

Кристал Headbands За Жените Дијамант Кристал Поместена Headband Мода Сјајот jeweled headband Искра Bling Headbands

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

[Една Големина Одговара на Повеќето] : Овој исклучителен искра сандали за жените се направени од сомот на внатрешноста и кристал headpiece од надвор.Значи, ова дијамант headbands за жените е совршен подарок за жени и девојчиња кои се на Различни празници,тоа може да биде валентин headband,Божиќ headbands за жените,денот на Благодарноста headband,Ден на Мајката headband и др.На beaded headband за жените има голема еластичност и може да се носи совршено страна на сите. [Идеален Подарок] : овој кристал headband е најмногу најжешките елементи сега,тоа те прави толку шармантен,елегантна и убава.Една Големина Одговара на Сите Боја Имаме : За оваа светкавиот headbands за жените,Постојат четири colourway за избор : сребро headband,црни камења headband,морнарица камења headband,злато headband,секоја боја е класичен боја,може да се поклопува со mo.Супер издржлив материјал не е лесно да се скрши или да се лизга и не болеше главата на сите.Супер издржлив материјал не е лесно да се скрши или да се лизга и не болеше главата на сите.Идеален Подарок : овој кристал headband е најмногу најжешките елементи сега,тоа те прави толку шармантен,елегантна и убава.Една Големина Одговара На Сите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат