• Неодамнешно
Еластична Косата со Шамија Headband - 9PCS Гроздобер Печатени Еластична Headbands Chiffon Главата Kerchief Триаголник Главата бенд Мода Boho Bandana за Жени, Девојки EXGOX

Еластична Косата со Шамија Headband - 9PCS Гроздобер Печатени Еластична Headbands Chiffon Главата Kerchief Триаголник

Buyers rating:
DEN 1809.60

Количина на стоки

Глава Шамија за Жените????-Дизајниран со различни стилови на цвеќиња модели во шик бои, слатка бои е полн со бохемски чувство, Различни бои може да натпревар различни облека.Глава bandana се, исто така, еластична бендови кои одржуваат стабилност, додека одржување на comfort The ткаенина е мека и удобна, не му наштети на вашиот hair Special натопи боење процес, печатење ќе не fade The главата bandana може да се одржи на косата добро.Лесно да се носат : Оваа глава bandana може да го насочи носат; исто така Постојат и еластична бендови кои одржуваат стабилност, додека одржување на удобност.Удобно chiffon косата со шамија headband, лесно да се носат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат