• Неодамнешно
EAONE Бисер Headbands 6 Бои, Заврзана Headbands за Жените Мода Turban Headband венчиња Широк Headbands Додатоци за Девојки со 1 Торба Торбичка

EAONE Бисер Headbands 6 Бои, Заврзана Headbands за Жените Мода Turban Headband венчиња Широк Headbands Додатоци

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Удобно Материјал : Направени од сомот ткаенина и еластична пластична, во комбинација со премиум вештачки бисери, бисер е прикован нагоре, не е лесно да се лизга, на двата краја на headband се обвиткани со ткаенина за да се избегне скалпот гребнатини.Тоа е растеглив и удобен за носење, ќе не боли вашата коса и ушите.Ретро & Елегантен Дизајн : Гроздобер пресврт јазол широк headband појавување со бели бисери, не само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува слатка темперамент и доброто.Погодна за сите, повеќето сите стилови на косата на девојки и жени.Она што Ќе Добиете : пакетот вклучува 6 парчиња модни headbands во 6 различни бои, доволен износ за да ги споделите со вашите пријатели и да одговараат на вашите алишта. 1 складирање торба како дополнителна подарок, погодно за вас да се соберат сите headbands.Големина и Боја : Секој Широк Коса Обрачот е 13 x 17 " x 7.5 cm (Прибл), broadside дизајн, удобно да се носат без било пролевање и кожата боли. 6 убава боја во вкупно (Сива, Розова, Црвена, Средни виолетова црвена, Сина, Темно маслинесто зелена).Широка Примена : Овие елегантен и модерен headbands може да се примени во различни прилики, како и запознавање, партија, церемонии, birthday (роденден), банкет, одмор и дневни облечен, на работа, на училиште.Исто така, се убав подарок за вашите пријатели.EAONE Бисер Сомот Headband Мода Коса Додатоци бисер headband се направени од сомот ткаенина и еластична пластична, украсен со бели бисери, силен и издржлив материјал прави многу убава и исклучителна.Извртени дизајн, убава ретро и елегантен, одлична за различни прилики.Тоа е исто така убав подарок за пријатели, девојки, членови од семејството и колеги.Спецификација Количина : 6 Компјутери Бисер Коса Карики Материјал : Кадифе ткаенина, еластична пластична и faux бисери 6 Различни Бои : Сива, Розова, Црвена, Средни виолетова црвена, Сина, Темно маслинесто зелен Пакет Тежина : 311g Пакет Големина : 20 x 16 x 5cm Пакетот вклучува 6 x бисер сомот headbands 1 x складирање торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат