• Неодамнешно
HETIANMEI Кристал Headbands за Жените,скапоцен камен Headband,Bling Дијамант Headbands Кристал Мода Светкавиот Jeweled Дебели Headbands за Жена (Бела)

HETIANMEI Кристал Headbands за Жените,скапоцен камен Headband,Bling Дијамант Headbands Кристал Мода Светкавиот

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

1. Текстурата на материјалот : Топ-крај кристал, сунѓерот сомот, рачно изработени beaded коса обрачот , светло, но не се тешки. 2. Употреба : Нежно дизајн, најдобрите занает, погоден за секоја прилика (како што се : секојдневниот живот, свадба партија, собирање, итн.), дијамант-како искра, ви донесе блескава насмевка. 3、Подароци : Да се даде себе си, вашиот љубовник, пријатели, познаници и роднини како деликатна подарок за секоја жена е Ден. 4、Функција : Облечи beautifullys, сјај за себе, да се спречи опаѓањето од неуредна, што ќе се чисти и убави, меки и удобни за носење. 5、Услуга ве Молиме не hesiated да не контактирате ако имате било какви проблеми со квалитетот, ние ќе ви одговори до вас веднаш.HETIANMEI Кристал Headbands се погодни за секоја жена/девојка, и фитинг големина го прави носиш поудобно.На high-end сјајна човек-направени кристал дијамант headband ќе додадете сјај за вас на сите времиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат