• Неодамнешно
Пожарникар Логото Спортски Sweatband Унисекс Отворено Анти-Пот Headband

Пожарникар Логото Спортски Sweatband Унисекс Отворено Анти-Пот Headband

Buyers rating:
DEN 285.60

Количина на стоки

Полиестер.Производ материјал : висококвалитетен полиестер.Растеглив спортски sweatband, дише и мека.Чувајте ги очите далеку од пот, потрошувачка на вода и се суши брзо.Еластичен спортски sweatband е лесно да се стави на и полетување, обезбедувајќи максимална удобност.На издржлив материјал на headband нема да се деформира или се водат лесно.Кога вежбате или воз, вие ќе се чувствувате дека не постои капи.Мулти-функционални сите-сезона стока, да ја подобри изведбата на самодоверба; мажите и жените headbands се погодни за одење, трчање, планинарење, вежбање, велосипедизам, јавање, риболов, јога, фитнес, спортски, кошарка, одбојка итн.Производ гаранција : Ако најдете било дефектите во нашите производи, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите веднаш, ние ќе ви даде најголема помош.Инструкции за перење : рачно миење или благ машина за миење, железо на ниска температура, не кајгана.Вие не мора да се грижите за вашата коса или пот додека вежбате.За разлика од другите производи, ние сме навистина посветени на квалитетот на производите.Вашата удобност и перформанси се нашиот врвен приоритет!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат