• Неодамнешно
HoogaLife 4pcs Headbands со Копчиња, на Жените и на Мажите Turban Не се Лизга Тренингот Headbands венчиња се Заштити Вашата Коса и Уши (Црна,Сива,Сина,Вино Црвено)

HoogaLife 4pcs Headbands со Копчиња, на Жените и на Мажите Turban Не се Лизга Тренингот Headbands венчиња се

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

КОПЧЕТО HEADBANDS ЗА МАСКА : Рака sewed со 2 копчиња за бесење на вашата маска, тоа е голема болка во увото saver решение, копчиња се во право место да се задржи вашата маска обезбедени.Тоа е мала работа уште исполнет со љубов, совршен за медицинска сестра, стоматолози ,деца, мода и други здравствени работници, итн.За нега на миење : Рака Мие со ладна вода.Лежеше рамен да се исуши.SOFT & НЕ се ЛИЗГА & лесен : Ние имаме искусни многу видови на headbands, ниту еден од нив не се чувствуваат удобно, убави и функционални доволно, додека ние го направи ова за нашата заедница и да сте.Нашиот широк headbands се еластична ткаенина, супер мазна и мека на допир на вашата кожа, исто така, лесен, и нека се чувствувате без притисок над главата.РАЗЛИЧНИ НАЧИНИ ДА се НОСАТ : Нашата еластичен копчето венчиња се соодветни за секојдневно носење кога шминка или ноќ навлажнувачки, да им помогне да се избегне губење на добивање на влажни, како и за активности на отворено, кога ќе излезе, вежбање, трчање, јога, велосипедизам, качување, итн.Коса додатоци се совршени за секојдневно Носење Спорт, се Случува надвор, Плажа, Тимови, Клуб, Матурска, Партија Услуги, кога ќе сакате да се задржи вашата коса од се неуредна, може да се облекуваат сите нив на различни начини со коса scrunchies.ДИЗАЈН на КАЛИФОРНИЈА медицински СЕСТРИ, СИМПАТИЧНА ПЕЧАТИ : ќе најдете никаде на друго место за нашите headband како секој headband е со уникатна приказна претвора во дигитален ткаенина печатење процес и внимателен шиење процес, тие се совршен подарок за медицински сестри, деца назад на училиште и вашата сакана еден, посебно за здравствените работници со долги часови работа во болница.ВАШЕТО КУПУВАЊЕ СЕ ОБЕЗБЕДЕНИ : Овој производ е дизајниран во Калифорнија и ќе го најдете никаде на друго место, ние цел да се ажурира новиот дизајн на секои два месеци да промо нашите creativities и да им служи на нашата сакана пријателски клиенти, ние прифаќаме враќа ако не сте задоволни со вашата цел за кои било причини, обратете се кај нас за да се добие твоите најдобри решенија.Hoogalife мода headband се направени од мека ткаенина, многу еластичен двојно spandex.тоа е реверзибилна, пот-wicking, и брзо сушење, стилски да носат turban, pleat, или стан.На headband се дише, да ги задржи на косата (и пот) надвор од вашето лице.Мие, долго-траен, и засекогаш во стил, ова е headband ќе купите еднаш и се носат секогаш.Нашите жените headband Дизајниран во Калифорнија, тие се уникатни отпечатоци и трендовски бои, кои ќе ги најдете никаде на друго место.Hoogalife headband е движење за жените кои се journeying преку различни сезони на животот.Тоа не е само за headbands - тоа е за едно чувство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат