• Неодамнешно
DcZeRong Злато Тиара Девојки Роденден Тиара Злато Принцеза Tiaras Круни Злато Матурска Тиара Костим Матурска Круни Враќањето Дома Кралицата Круна Тиара Жените Роденден ?

DcZeRong Злато Тиара Девојки Роденден Тиара Злато Принцеза Tiaras Круни Злато Матурска Тиара Костим Матурска

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Погоден за Сите Големина со Пластични Чешел на секоја страна, Метал дел е од Бакар.Висина Околу 1-4/5 инчи, Тежина Околу 0.077 фунти, Подарок Кутија Спакувани Добро.Висок Квалитет на Злато Позлата Tiaras и Коронки за Девојки.Домот Принцезата Тиара Кралицата Круна направени со Висок Квалитет Кристално и Кристал.Направете Вашиот член на кралското семејство За Матурска, враќањето дома, Свадба, Свадба, Церемонија, Роденден, или било какви Посебни Настан.Висок Квалитет на Злато Позлата и Кристал Tiaras за Девојки.Сите Камења се со Висок Квалитет Rhinestones.Метални делови е Бакар.Висина околу 1-4/5 инчи, Бакар Бенд околу 12-3/5 инчи.Тежина околу 0.077 фунти.Пластични Чешел на секоја страна која може да се Прилагодува и Dismountableper.Подарок Кутија се Одликува и со Панделка внатре кои што се врзуваат со себе ако треба.За Матурска, враќањето дома, Свадба, Пјер, Ден на Мајката, birthday (Роденден), Masquerae, или било какви Посебни Настан.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат