• Неодамнешно
Испотени Бендови Женска Девојки Headband - Не Се Лизга Сомот-Наредени Искра Hairband - Viva Дива Вар Зелена 1-Инчен

Испотени Бендови Женска Девојки Headband - Не Се Лизга Сомот-Наредени Искра Hairband - Viva Дива Вар Зелена

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Направен во САД.Еластична затворање.Рака Мие. "OMG..Тие Не се Лизга!" – Испотени Бендови headbands се сомот-наредени за крајната не се лизга зафат – без влечење на вашата коса или предизвикува главоболки.Еластичен еластична за да ги собере различни главата форми за оптимална удобност.Испотени Бендови се совршен коса додаток за вашиот здрав, активен начин на живот.Пот wicking ткаенина држи пот надвор од вашите очи.Од вашиот утро тренингот, да попладне errands, да ноќ на градот, овие пенливи headbands ќе се надополнуваат било облека за секоја активност.Ќе заборавајте имате го.Лесно е Грижа - Ние препорачуваме рачно миење, капење суво за најдобри резултати.Не се стави во машина!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат