• Неодамнешно
Ребрести Бебе Headband Turban Заврзана Velet Headwraps Новородено Бебе Дете Hairbands и Лакови

Ребрести Бебе Headband Turban Заврзана Velet Headwraps Новородено Бебе Дете Hairbands и Лакови

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

МЕКИ И УДОБНИ МАТЕРИЈАЛИ - Секој голем лак headband е направен од високо-квалитет ткаенина која е мека и не се лизга.Оваа headband може да застане и да се одржи на бебето главата лесно.Hairband може да се протегала да одговара на baby ' s head.Бебето дури и не чувствуваат носење headband.ПАКЕТ-Секој дизајн headbands содржат различни бои во еден пакет,ќе можете брзо да се најде различна боја за да одговара на различни облека.Симпатична лак hairband.Совршено декоративни додатоци.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ-бебето headwraps лак се супер еластичен,па ќе се вклопи во вашиот бебињата до нивните деца години.МЕСТО НА УПОТРЕБА-Совршено бебе подарок направи вашето бебе во Роденден ,забава, Божиќ,фотографија,туш,отворен и секоја друга прилика многу убава, модата,и сигурни во себе.ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ако имате било какви прашања во врска со нашето бебе headband, ве молиме контактирајте не директно.Ние ќе се реши проблемот што е можно поскоро, вашето задоволство е наша примарна задача.СТИЛ : Boho Ние се посветуваат големо внимание на шопинг искуства и повратни информации од клиентите.Ако имате предлози за континуирано подобрување на, ве молиме контактирајте со нас.Било прашање во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви помогнат да се реши тоа .Headband Заштита и Безбедноста на : Место чисти каде што е можно Рака мие со млака вода и благ детергент се Постават рамна и оставете да се исуши природно Преструктуирање додека влажна не го оставајте вашето бебе без надзор, а носи овие headbands како што може да се повлече и да се лизга во текот на лицето.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат