• Неодамнешно
5 КОМПЈУТЕРИ Не се Лизга Заби Headband Бонбони Боја Пластични Девојки Headbands за Деца Мода Девојка Коса Додатоци (Бонбони Боја 3)

5 КОМПЈУТЕРИ Не се Лизга Заби Headband Бонбони Боја Пластични Девојки Headbands за Деца Мода Девојка Коса Додатоци

Buyers rating:
DEN 297.36

Количина на стоки

Ова е не се лизга пластични headbands со забите.Ова е не се лизга пластични headbands со заби, но само се вклопува во текот 5 Years стар,не се вклопува малиот бебе девојка.ви благодариме за разбирањето.Оваа глава бендови има 5 бои,како на сликата покажува.зелена розова жолта беж црвено.Ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети,ве молиме ги споделите со нас.ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.ви благодариме!.Ова е не се лизга пластични headbands со заби Оваа глава бендови има 5 бои,како на сликата покажува.зелена розова жолта беж црвено купат само се вклопува над 5 години децата,воопшто не одговара на бебето девојки ,ве молиме dunderstand.ви благодариме.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат