• Неодамнешно
EuisdanAA Сребрен Тон Само Лепило Алуминиум Heatsink W E Облик на Рецка,14x14x6mm,9x9x5mm,5 Поставите Вкупно 15pcs(Disipador де calor де aluminio autoadhesivo plateado един muesca en форма де W, 14x14x6 mm, 9

EuisdanAA Сребрен Тон Само Лепило Алуминиум Heatsink W E Облик на Рецка,14x14x6mm,9x9x5mm,5 Поставите Вкупно

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

[ПАРАМЕТАР] Големина 1 : 14 x 14 x 6 mm / 0.55 x 0.55 x 0.24 инчен (L*W*H); Големината 2 : 9 x 9 х 5 mm / 0.35 x 0.35 x 0.2 инчи (L*W*H); Боја:Сребрен Тон. [ФУНКЦИЈА] Овој heatsink дојде со обичните само лепило(без функција на проводници), лесен за употреба, силна stickiness. [ПРИМЕНА] На heatsink е посебна алатка за RPI, како и за ладење чипови, stepper моторни возачот модул и други мали електроника дека не доаѓа со било ладење. [МАТЕРИЈАЛ] Алуминиумска легура, голема функција за преносот на топлината.([МАТЕРИЈАЛ] Aleación де aluminio, гран función para la transferencia де calor. [ПАКЕТ СОДРЖИНА] Вкупно 15 Парчиња(5 Сет)-5 x Size 1 Heatsink; 10 x Size 2 Heatsink.([CONTENIDO DEL PAQUETE] Вкупно 15 piezas (5 juegos) -5 x tamaño 1 disipador де calor; 10 x Disipador де calor tamaño 2.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

AMD-FH, Ferromagnetic СВ 75x75
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AMD-FH, Ferromagnetic СВ 75x75

Воздухот задушени тркалање под дијафрагмата 2 Hz фреквенција isolator ги отстранува до 99 проценти од вибраци

DEN 859.20