• Неодамнешно
UCANBE Флексибилност Обликувањето Палета - 8 Боја на Руменило Контура Шминка Палета, Пигментирани Мат Мазна Природни Долготрајни Прав Контура Свенлив Сенки Палети

UCANBE Флексибилност Обликувањето Палета - 8 Боја на Руменило Контура Шминка Палета, Пигментирани Мат Мазна

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

2-во-1 Свенлив Контура палета.8 Боја кадифена мат прав нежно sculpt вашето лице природно.Тоа ре-дефинира и подобрување на вашиот фацијални карактеристики, кои ви даваат убаво расположение со добра боја.Долготрајни и Blendable. 4 мат контура бои за мала до средна темни тонови на кожата, додека 4 мат свенлив бои содржат професионални розова и портокалова руменило нијанси кои може да се користи за да се обликуваат на лицето и да направи јаготки природно паѓа.Со оваа палета, можете да започнете нежно и се применува малку секој пат.Пријателски за почетник.Со оваа палета, можете да почнете нежно, се применува малку секој пат.Преку овој начин, ќе се добие задоволителен шминка изгледа она што го сакате.Одговара на сите кожата нијанси.Без разлика дали темна кожа или светло, можете да го најдете вашиот соодветна боја нијанси во оваа палета.Совршен подарок за шминка љубовници.Поставен пластични случај се добие добро заштита пред пратката.Muti користење со овој палета донесе вас/вашите пријатели свежи искуство.Кадифена Свиленкаста Текстура.Високо Пигментирани.Лесно да се Примени.Долготрајни.Buildable покриеност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Маска FX Обичај Подобрувач Капки, 0.5 Fl Мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Маска FX Обичај Подобрувач Капки, 0.5 Fl Мл

Капка формула за да се донесе бронзирање ефект на вашите омилени козметички производи или да се користи

DEN 1008.00