• Неодамнешно
Uniden ULC58 Отворено Видео Надзор Камера со Ноќно До 45 Ft

Uniden ULC58 Отворено Видео Надзор Камера со Ноќно До 45 Ft

Buyers rating:
DEN 1648.80

Количина на стоки

Вклучува : Една ULC58 Видео Надзор Камера со 6 инфраред Led диоди.Light CAM HD Безбедносна Камера, Движење Сензори на Вниманието & Камера.Далечинско Гледање на i OS и Андроид.Лесен за Инсталација.Компатибилен Со UDR777 HD & UDR780 HD.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Роботот Безбедносна Камера Розова
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роботот Безбедносна Камера Розова

2021 Ексклузивна технологија робот стил:На 4 K Резолуција робот камерата Поддржува СТАН контрола 180°хори

DEN 2856.00
Жичен Видео Врата Спогодба Систем, Видео Врата за Полнење со 2-7 Боја за Следење и HD Камера Ноќ Визија за Домашна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жичен Видео Врата Спогодба Систем, Видео Врата за Полнење со 2-7 Боја за Следење и HD Камера Ноќ Визија за Домашна

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 3983.76