• Неодамнешно
Securitron Лице Планината Magnalock Електромагнетни Заклучување, 1200lbs Држи Сила, 12/24VDC

Securitron Лице Планината Magnalock Електромагнетни Заклучување, 1200lbs Држи Сила, 12/24VDC

Buyers rating:
DEN 2522.40

Количина на стоки

Патентирана инстант порака коло - без остаток магнетизам.Целосно затворена електроника - подесувате доказ и водоотпорна.Површината месеци лесно, со минимален tools.Поставена со користење на челик машина завртки во слепа завршувањето ореви.Сите обоени метали површини галвански да се МИЛИ спецификација.Оваа 1200 кг.држи сила Magnalock со автоматско двојна напон.Се препорачува за надворешноста и периметар врати преку кои криминалците може да се добие влезот да предизвика значителна економска загуба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ

Затворен монитор го користите мултиточка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен

DEN 693.60
Роботот Безбедносна Камера Розова
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роботот Безбедносна Камера Розова

2021 Ексклузивна технологија робот стил:На 4 K Резолуција робот камерата Поддржува СТАН контрола 180°хори�

DEN 2856.00
Жичен Видео Врата Спогодба Систем, Видео Врата за Полнење со 2-7 Боја за Следење и HD Камера Ноќ Визија за Домашна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жичен Видео Врата Спогодба Систем, Видео Врата за Полнење со 2-7 Боја за Следење и HD Камера Ноќ Визија за Домашна

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 3983.76