• Неодамнешно
Роботот Безбедносна Камера Розова

Роботот Безбедносна Камера Розова

Buyers rating:
DEN 2856.00

Количина на стоки

2021 Ексклузивна технологија робот стил:На 4 K Резолуција робот камерата Поддржува СТАН контрола 180°хоризонтална ротација и 90°леќа покриеност, леќа скриени исто така да бидат во можност да се снима.Вклучување на приватноста на владата да се заштити вашата приватност.Моќна батерија:Изградена-во 3,000 m Ah голем капацитет на батерија, која е опремена со далечински прекинувач,Таа автоматски ќе влезе во хибернација држава, кога нема движење на целта.Прикриен државата троши околу 1 м-р по час,што ја поддржува најдолго време на мирување во ниско-енергетски режим ќе надмине 100 дена.Smart ПИ Човековите Сензори & Инстант Сигнали : Интелигентни признавање на тоа дали постои човечка или објект во движење, автоматски се активира 30-60 секунди снимањето, Континуирано снимање кога движење продолжува и зачувување на складирање.Инстант известување ќе бидат испратени до вашиот паметен телефон кога nanny камерата препознава бебето се движи,куче работи,или други абнормални движење,одржување сте свесни за она што се случува дома/office/продавницата од каде било во светот.Во реално време спогодба&Auto Ноќ Визија : Вграден звучник и микрофон ви овозможи да комуницирате со домашни миленици и семејството во секое време и насекаде.Робот исто така опремен со 6 автоматско инфраред визија ноќ светлата, Тоа исто така може да рекорди high-definition видео, дури и во текот на ноќта.Лесно Подесување 24/7 Шифрирана Безбедносна Камера : Ќе мора да се постави на 6-цифрена шифра на иницијална конекција, кој гарантира дека ќе биде само лице овластено.Инсталацијата не е завршена во два чекори и не бара понатамошно инсталација.Робот опремен и со 64 G мемориската картичка за употреба,не треба да ги купите одделно.Кој Поддржува јамка снимањето и да зачувате 15 дена од денот на видео.Удобен и ефикасен е нашата услуга начело.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Едвардс Сигнализација 1927-N 1927 МАГ ЗА 1035
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Едвардс Сигнализација 1927-N 1927 МАГ ЗА 1035

Носи Функционалност На Вашиот Дом Или Канцеларија Додека Нудат Сигурен, Траен Квалитети.Објектот Димен

DEN 83.04
Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ

Затворен монитор го користите мултиточка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен

DEN 693.60
Безжична Куќа Аларм за Полнење Безбедносен Систем Глас Прашува позадинско осветлување на Екранот НАС Приклучок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Безжична Куќа Аларм за Полнење Безбедносен Систем Глас Прашува позадинско осветлување на Екранот НАС Приклучок

Лесно да се Инсталира; Рачно напишани во САД; Бесплатна техничка поддршка од нашите Мериленд центар за п

DEN 311.76
Видео Спогодба Систем, Безжични Следи Повик за Отклучување на IP Врата Спогодба Систем 7 Инчен Tft Колор Дисплејот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Видео Спогодба Систем, Безжични Следи Повик за Отклучување на IP Врата Спогодба Систем 7 Инчен Tft Колор Дисплејот

Затворен монитори може автоматски да ги преземе слики и може да се сместат до 130 фотографии со датум и вр

DEN 4415.76