• Неодамнешно
1080P HD WiFi Видео Врата Камера, Безжични Визуелна врата Камера, 166° Ултра Широк Агол, IR Ноќ Визија, Движење Откривање, Безбедносна Камера во Реално Време Видео за iOS и Анд

1080P HD WiFi Видео Врата Камера, Безжични Визуелна врата Камера, 166° Ултра Широк Агол, IR Ноќ Визија, Движење

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

【ПИР Движење Откривање И 2-Начин Аудио Разговор】Интелигентни ПИР Движење Откривање Сензор овозможува да примате движење откривање на сигнали преку мобилен телефон притисни известувања и ќе може веднаш да ги видиш снимена снимката директно од вашиот паметен телефон со користење UBOX стан.Вграден микрофон и звучник ви овозможува за 2-начин на аудио и го прави полесно да се зборува за посетителите без да се нагоре и одговорите на вратата. 【166°ШИРОК АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ】HD реално време гледате со широк агол на гледање ви овозможува вие никогаш не пропушти некој посетител.Тоа ќе се испрати порака што е можно движење е откриен на ден и ноќ.Ноќно режим ќе биде авто вклучен. 【Лесно да се Инсталира & Користете】Овој безжичен врата камера трае помалку од 5 минути за да го инсталирате, и без да се користи било комплицирано tools.Преземете UBOX Апликација на Google Play/App Store, пријателски Стан работењето и детални quick start водич може да ви помогне да го користите тоа брзо. 【1080 P FHD Камера Екранот & IR Ноќ Визија】Видео Врата Камера понуди реално време јасно 1080p видео квалитет и IR ноќ визија функција не само што може да бидат автоматски прилагодени според квалитетот на амбиентниот светлосни ниво, но, исто така, има фиксен ден или фиксна ноќ визија слика. 【100% Осигурување на Квалитетот】Овој производ е сигурен.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе се справи со вашите прашања во време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Видео Спогодба Систем, Безжични Следи Повик за Отклучување на IP Врата Спогодба Систем 7 Инчен Tft Колор Дисплејот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Видео Спогодба Систем, Безжични Следи Повик за Отклучување на IP Врата Спогодба Систем 7 Инчен Tft Колор Дисплејот

Затворен монитори може автоматски да ги преземе слики и може да се сместат до 130 фотографии со датум и вр

DEN 4415.76
Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ

Затворен монитор го користите мултиточка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен

DEN 693.60