• Неодамнешно
Samsung Electronics ФИРМА-НИ-2 SmartThings Сензор за Движење

Samsung Electronics ФИРМА-НИ-2 SmartThings Сензор за Движење

Buyers rating:
DEN 941.04

Количина на стоки

Samsung Smart Things сензор за движење може да се следи движењето во вашиот дом и ќе ви испрати сигнали ако има неочекувани активност кога ќе си отидат.Тоа може да предизвика светла и други поврзани Уреди за да го вклучите кога има движење, и следење на температурата.Samsung Smart Things Сензор За Движење.Се поврзува со Samsung Smart Things Центар за да се автоматизира и да се следат вашиот дом од Smart Things паметен телефон стан или Алекса.Детектира движење до 15 метри со 120 степен видите опсег; Следење на движење и температура.Речиси 1/2 големината на тековната smartsense движење, за повеќе минимално присуство на паметни дома.Следи температурата во област на вашиот дом и да предизвика термостат да се прилагоди автоматски.Samsung Smart Things сензор за движење може да се следи движењето во вашиот дом и ќе ви испрати сигнали ако има неочекувани активност кога ќе си отидат.Тоа може да предизвика светла и други поврзани Уреди за да го вклучите кога има движење, и следење на температурата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Роботот Безбедносна Камера Розова
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роботот Безбедносна Камера Розова

2021 Ексклузивна технологија робот стил:На 4 K Резолуција робот камерата Поддржува СТАН контрола 180°хори

DEN 2856.00
Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ

Затворен монитор го користите мултиточка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен

DEN 693.60