• Неодамнешно
GoControl WNK01-21KIT од Суштинско значење Z-Бран Home Security Suite

GoControl WNK01-21KIT од Суштинско значење Z-Бран Home Security Suite

Buyers rating:
DEN 858.96

Количина на стоки

Парови Со Z-бран Центар Да се Создаде Индивидуализира, Проширување Home Security System.Набљудувачите Активност Следење на врати, прозорци, медицина кабинети и сефови; Сигнали се испраќаат преку во стан притисни известувања.Go Control сензор за движење е лесно да се инсталира и е совршена за откривање на движење во ходници или соби; Сигнали испратени преку во стан притисни известувања.Додавање Go Control сензори на центар е лесно; вметнете ја батеријата со сензор; отворете го вашиот стан следете ги инструкциите на екранот за да додадете сензор за мрежата.На Go Control Essentials комплет овозможува лесно проширување да се вклучат повеќе сензори, камери, брави на вратите итн.На Go Control Essentials комплет сензори, исто така може да се користи во начинот на живот или стареење на место сценарија - вработување сензори, предизвикувајќи осветлување настани итн.На Go Control од Суштинско значење Z-Бран Home Security Suite парови со Z-Бран центар да се создаде индивидуализира, проширување home security system.Пакетот вклучува 2 вратата/прозорец сензори и сензор за движење.Еднаш системот е составуваат и поврзан, можете да го анкета активност и контрола реакции преку центар е апликација интерфејс.Можете да го проширите вашиот систем со дополнителни сензори, брави на вратите, светлина прекинувачи и нежните, и други периферни уреди.Можете да синхронизирате сензори за други производи да предизвика дејствија, како што се светло вклучување кога движење е откриен.На Go Control Home Security Suite од Суштинско значење (Z-Бран) парови со Намигнување Центар (се продава одделно) за да го создаде индивидуализира, проширување home security system, сите контролира преку Android или i OS апликација.Пакетот вклучува две врата-прозорец сензори и сензор за движење.Еднаш системот е составуваат и поврзан, можете да го анкета активност и контрола реакции преку вашиот Apple или Андроид паметен телефон или таблет.Можете да го проширите вашиот систем со дополнителни сензори, брави на вратите, светлина прекинувачи и нежните, и други периферни уреди (се продава одделно).Откако производи се поврзани преку Намигнување Центар, можете да синхронизирате сензори за други производи да предизвика дејствија, како што се светло вклучување кога движење е откриен.Оваа Go Control Home Security Suite систем исто така работи и со други Z-Бран центри и контролори, се продава одделно.Она што е во Кутијата : .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Жичен Видео Врата Спогодба Систем, Видео Врата за Полнење со 2-7 Боја за Следење и HD Камера Ноќ Визија за Домашна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жичен Видео Врата Спогодба Систем, Видео Врата за Полнење со 2-7 Боја за Следење и HD Камера Ноќ Визија за Домашна

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 3983.76
Роботот Безбедносна Камера Розова
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Роботот Безбедносна Камера Розова

2021 Ексклузивна технологија робот стил:На 4 K Резолуција робот камерата Поддржува СТАН контрола 180°хори

DEN 2856.00