• Неодамнешно
Маг-Onda 21073145 Dynamag Мини Magnesafe Лизгајте Читач на картички, Magneprint 3 Песна, Keyborad, USB-A, Non Шифрирана, Стандардно Ниво 2, Црна

Маг-Onda 21073145 Dynamag Мини Magnesafe Лизгајте Читач на картички, Magneprint 3 Песна, Keyborad, USB-A, Non

Buyers rating:
DEN 1154.64

Количина на стоки

Magtek.Dynamag.Мини Magnesafe.Земја на потекло - тајван.Magtek, dynamag, мини magnesafe, mgprnt 3 песна, kbw, usb-a, црна, не се енкриптирани, стандардно ниво 2. Изработени во Тајван.Произведени од страна Маг-Onda.Маг-Onda бренд производи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Видео Спогодба Систем, Безжични Следи Повик за Отклучување на IP Врата Спогодба Систем 7 Инчен Tft Колор Дисплејот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Видео Спогодба Систем, Безжични Следи Повик за Отклучување на IP Врата Спогодба Систем 7 Инчен Tft Колор Дисплејот

Затворен монитори може автоматски да ги преземе слики и може да се сместат до 130 фотографии со датум и вр

DEN 4415.76
Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електронски Врата 10 Инчен Безжичен Wifi RFID Лозинка Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем Со Жичана IR-НАМАЛУВАЊЕ

Затворен монитор го користите мултиточка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен

DEN 693.60